Size Özel İçerik Üretelim

Advancity olarak eğitim içeriklerinizi e-öğrenim materyeline çevirmeye hazırız. Sizden gelecek baskı ve dijital materyellerinizi alıyor, teknolog gözetiminde e-öğrenim içeriğine çeviriyoruz.
 

Çıktı olarak özellikle tüm dünyada şu an en popüler eğitim tarzı olan video eğitim formatını size sunuyoruz. 
 

Neden video eğitim?
 

  1. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir olguya göre seyrettiklerimizi okuduğumuza göre daha çabuk öğreniyoruz ve izlediğimiz içerikler daha fazla aklımızda kalıyor.
  2. Video eğitimler PC, tablet ve mobil olmak üzere her platformda sorunsuz bir şekilde izlenebiliyor.
  3. Video eğitimlere artık interaktif ögeler de kolayca eklenebiliyor, örnekle Advancity öğrenim yönetim sistemi ALMS ile video eğitimleri kullanırsanız videolarda istediğiniz ana soru ekleyebiliyorsunuz. Yine videolar öğrenim yönetim sistemleri ile performans değerlendirmesi açısından önemli veriler oluşturabiliyorlar.
  4. Video eğitimlerin kısa bölümlere bölünebilmesi yüklenme açısından önemli faydalar sağlıyor.
  5. Maliyet açısından video eğitim diğer e-öğrenim içeriklerine göre avantajlar içeriyor.
  6. Video eğitimler eğitim yönetim sistemi ya da diğer sistemlerinize entegrasyon konusunda da en problemsiz format özelliğinde.

İçerik üretimlerimiz sayesinde firmanızın kurumsal özelliklerine uygun bir şekilde kaliteli e-öğrenme materyeline sahip olacaksınız.
 

Örnek e-öğrenme içeriklerimizden:
 İçerik Paketlerimizin üretim detayları aşağıdaki gibidir:

 Videopaket

Tüm Paketlerin Ortak Özellikleri:
 

Genel Özellikler:
1. Videolu uzaktan eğitim içerikleri, internet tabanlı tüm Eğitim Yönetim Sistemleri ile kullanıcılara ulaştırılabilir şekilde hazırlanacaktır.
2. Tüm materyal ve içerik paketleri, proje sahibi kurumun kullandığı sunucu tipinden bağımsız olarak yayınlanabilir olacaktır.
3. Kurumumuz tarafından üretilecek olan vidoelu eğitim materyalleri kesinlikle orjinal ve kurumumuz kapsamındaki projeler ile hazırlanmış olacaktır.
4. Pakette tanımlanan tüm videolu eğitim içeriği kurumumuz tarafından çalışır vaziyette teslim edilecektir.
5. Hazırlanacak olan materyallere ait telif ve lisans haklarının tümü, proje sahibi firma tarafına ait olacaktır. 
6. Üretilecek eğitim videoların içeriği için Advancity uzman ekibine şu tür materyallerin en az birinin sağlanması gerekmektedir:
a. Eğitim içeriğinin canlı anlatımı, (Elinizde hazır bulunan bir video çekimi ya da bizim katılımımızla gerçekleştirelecek bir çekim olabilir),
b. Gerekli notları içeren eğitim sunumu,
Not: Teslimi şart olmasa da basılı materyellerin (dergi, broşür, kitap vb.) de paylaşılması eğitimin yapısının daha zengin ve doğru olması açısından faydalı olacakıtır
7. Gerektiği durumlarda ulaşabilecek bir eğitim uzmanı ya da proje sorumlusu bulunması özellikle eğitim  senaryosunun ve içeriğin çatısının oluşturulacağı ilk adımda çok önemlidir.
8. Eğitimler 100 dakikalık paketler halinde üretilir.

Teknik özellikler:
1. Videolu eğitim materyalinin genel kapsamı;
a. 1 (bir) anlatıcının olduğu, beyaz arka plan (white background) ya da firmanın belirlediği bir arkaplan resmi üzerine, gerekli yerlere eklenecek olan yazı ve görsellerle üretilecektir. Tarafınıza sunulacak 2 erkek ve 2 kadın sunucu adayından seçeceğiniz tek sunucu tüm eğitimlerin sunucusu olacaktır.
b. Eğitim videoları, eğitim amaçları (objective) gözetilerek bölümler halinde hazırlanır.
c. Hazırlanacak olan senaryo proje kapsamında özgün ve proje sahibinin kurum kimliğine sağdık kalınarak üretilecektir.
d. Eğitimler Türkçe olacaktır ve  Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına uygun olarak hazırlacaktır.
e. Eğitim amacına ve eğitsel tasarımına bağlı olarak, gerekli yerlerde tam ekran görsel ya da dış çekim/iç çekim videolar yer alabilecektir.
f. Projenin genel durumuna göre videolu eğitim materyalinin gerekli görülen yerlerine interaktif sorular eklenecektir.
Onay Süreci:
1. Advancity  video üretimine başlamadan önce müşteriden senaryo ve konuşma metinleri konusunda yazılı (e-mail) onayı alacaktır.
2. Advancity’nin ilk üretimi tamamladığı video içerik örneği revizyon sürecine açılacaktır.
3. Müşteri tarafından yapılacak revizyon talepleri için süre on iş günüdür. On  iş günü içinde revizyon bildirilmemesi durumunda materyal onaylanmış kabul  edilecektir.
4. Müşteri birinci seferde revizyona açılan video içerik örneğinde %5’ine kadar sil baştan geliştirme talep edebilecektir. Bunun dışında müşteri tarafından revizyon sürecinde talep edilen düzeltmeler ve ufak değişikliklerin tamamı Advancity tarafından gerçekleştirilecektir.
5.  E-içerik materyali yapılan revizyonların kontrolü için ikinci kez Advancity’e gönderilecek, yapılmış olan revizyonlarla ilgili gelecek olan hata bildirimleri Advancity tarafından düzeltilecektir.
6.  Son müşteri onayı ile birlikte paketler sözleşmede belirtilen şekilde teslim edilecektir.